Sklep

Podkategorie

 • SMOCZKI
 • WYPRAWKA DLA NIEMOWLAKA


  W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami.

  Doskonałym prezentem dla młodej mamy po porodzie są również zabawki dla dziecka. Można skoncentrować się na drobnych rzeczach jak np. gryzaki czy grzechotki,których nie brakuje w naszej ofercie.Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach.

  Produkty niezbędne w każdej wyprawce.Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonego dziecka.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla niemowlaka.

 • WIOSENNA WYPRAWKA

  W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Doskonałym prezentem dla młodej mamy po porodzie są również zabawki dla dziecka.Można skoncentrować się na drobnych przedmiotach jak np. gryzaki czy grzechotki,których nie brakuje w naszej ofercie.Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce dla noworodka.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków są bezpieczne i przyjazne środowisku.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach. Produkty te to must have każdej wyprawki.Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonego dziecka.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki  na lato.

  letnia wyprawka dla niemowlaka

 • WYPRAWKA DLA DZIEWCZYNKI

  W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Doskonałym prezentem dla młodej mamy po porodzie są również zabawki dla dziecka.Można skoncentrować się na drobnych przedmiotach jak np. gryzaki czy grzechotki,których nie brakuje w naszej ofercie.Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce dla noworodka.

  Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach.  Produkty niezbędne w każdej wyprawce.Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonej córeczki.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla dziewczynki. • WYPRAWKA DLA CHŁOPCA

  W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Doskonałym prezentem dla młodej mamy po porodzie są również zabawki dla dziecka. Można skoncentrować się na drobnych rzeczach jak np. gryzaki czy grzechotki,których nie brakuje w naszej ofercie.Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce dla niemowlaka.

  Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach. Produkty niezbędne w każdej wyprawce.Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonego syna.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla chłopca.


  Projekt bez tytułu(12).png


 • KOLEKCJA TEDDY BEAR

  Wyroby Mymami skierowane są do najmłodszych dzieci. Mymami to odpowiedzialny zakup świadomego rodzica.Nasze produkty lubią dzieci i rodzice ceniący prosty design.Produkty zaprojektowane i wytwarzane są w Polsce.Akcesoria polskiej marki Mymami są stylowym połączeniem tradycji z modnym wzornictwem. Będą pięknym uzupełnieniem klasycznej wyprawki dla maluszka.

  Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych odcieniach żółtego koloru.Produkty niezbędne w każdej wyprawce.

  Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonej córeczki.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Bezpieczne przywieszki  do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.

 • KOLEKCJA Little bear...

  Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach.  Produkty niezbędne w każdej wyprawce.Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonej córeczki.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer,zawieszki do łóżeczka.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach.  Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla dziewczynki.

 • KOLEKCJA Little bear...


  W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.

  Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach.  Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla chłopca.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach. Produkty niezbędne w każdej wyprawce.Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonego syna.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś wybierzesz.

 • KOLEKCJA Little bear...


  Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych stonowanych kolorach. Akcesoria niezbędne w każdej wyprawce.To produkty odpowiednie dla maluszka.W naszym sklepie promujemy drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.

  Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Bezpieczne zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach.  Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla noworodka.

 • KOLEKCJA Little bear...

  Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych odcieniach żółtego koloru.Produkty niezbędne w każdej wyprawce.

  Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonej córeczki.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Bezpieczne przywieszki  do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.

  Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Wszystko to co sprawi, że Twoja wyprawka stanie się kompleta.Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla niemowlaka.

 • KOLEKCJA Little bear sage

  Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach szałwii. Produkty sprawią,ze Twoja wyprawka bedzie kompletna.Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonej córeczki.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla noworodka.

 • KOLEKCJA Little bear clay

  Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych naturalnych kolorach.Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonej córeczki.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach. Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla niemowlaka w kolorach ziemi.

 • KOLEKCJA Little bear...

  Seria  stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach brzoskwini.Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonej córeczki.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach.  Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki w brzoskwiniowym,delikatnym kolorze.

 • KOLEKCJA rainbow

  Znajdziesz tu akcesoria idealne dla młodych rodziców i ich nowo narodzonej córeczki.Odznaczają się pięknym wzornictwem.Jeśli szukasz prezentu na baby shower, chcesz odwiedzić świeżo upieczoną mamę i maluszka w domu tutaj coś znajdziesz.W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.Oferujemy smoczki bibs,elodie details czyli Waszych ulubionych marek, w różnych kolorach i różnych kształtach.Kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych w pięknych pastelowych kolorach. Zobacz jak pięknie wygląda nasza propozycja wyprawki dla niemowlaka z elementami tęczy.

 • ZAWIESZKA DO SMOCZKA...

  Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój maluszek zawsze będzie miał smoczek pod ręką, dobrym rozwiązaniem może okazać się kolorowa i starannie wykonana zawieszka do smoczka. Te praktyczne akcesoria sprawdzą się nie tylko w domu, ale także podczas spacerów, wycieczek za miasto itp. Dostępne w ofercie naszego sklepu zawieszki do smoczków dla niemowląt są miękkie, lekkie i niebywale funkcjonalne, sprawiając, że od tej pory ulubione smoczki i gryzaczki Twojego maluszka nie będą już upadać na podłogę.

  Zawieszka pełni funkcję strażnika smoczka - dzięki niej smoczek zawsze będzie pod ręką. Można ją przypiąć do ubranka dziecka, kocyka czy też do ukochanej zabawki Twojego dziecka.Nasze ręcznie wykonane zawieszki do smoczków, wykonane z najlepszej jakości materiału, pozostają wygodne w użytkowaniu. Nasza zawieszka do smoczka jest niezbędna na co dzień przy smoczkowych maluchach. Zabezpiecza smoczek przed upadkiem na podłogę, a co za tym idzie - z zabrudzeniem go. Jednocześnie jest słodka i urocza - maluszek ją pokocha! Nasza zawieszka do smoczka to wspaniałe dopełnienie wyprawki tworzonej przez przyszłe mamy.Idealnie sprawdzi się też jako prezent z okazji baby shower.

 • ZAWIESZKA SENSORYCZNA

  Drewniana zawieszka sprawdzi się jako ozdoba pokoju dziecięcego. Jest kompatybilna z wieloma stojakami baby gym. Używając klamerki można ją zawiesić do wózka lub nosidełka. Idealnie nadaje się do wymachów, przekładania z rączki do rączki oraz zabawy z rodzicem.Zawieszkę z klipsem można  przypiąć do ubranka dziecka, kocyka,ukochanej zabawki.Przyczepiona do wózka czy nosidełka umili długi spacer z niemowlakiem.Nasze ręcznie wykonane zawieszki sensoryczne, wykonane z najlepszej jakości materiału, pozostają praktyczne w użytkowaniu.W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Doskonałym prezentem dla młodej mamy po porodzie są również zawieszki dla dziecka. Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.


 • GRYZAK DREWNIANY

  W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami.Nasze gryzaki wykonane z najlepszej jakości materiału, pozostają praktyczne w użytkowaniu.Są praktycznym prezentem dla młodej mamy i dziecka.Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Gryzaki dla dzieci to najpopularniejsze akcesoria kupowane przez rodziców. Muszą być one wykonane z bezpiecznych i dobrej jakości materiałów, ponieważ gryzaczki mają kontakt z dziecięcą buzią. Wśród nich najczęściej wymienia się kauczuk, drewno lub bawełnę. Akcesoria te uśmierzają ból podczas ząbkowania, ale też pełnią funkcję zabawową.

 • GRZECHOTKA DLA NIEMOWLAKA

  W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami.Nasze grzechotki wykonane z najlepszej jakości materiału, pozostają praktyczne w użytkowaniu.Są trafionym prezentem dla młodej mamy i dziecka.Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Grzechotki dla dzieci to często wybierane akcesoria  przez rodziców. Zgrabna,drewniana  grzechotka mymami sprawdzi się jako zabawka manualna.Piękne pastelowe kolory,różnorodna faktura oraz przemieszczające się elementy-wszystko to zaciekawi niemowlaka i pozwoli mu na pierwsze manewry motoryczne i ćwiczenia małych rączek.Drewniane elementy stukają o siebie wydając przyjemny-delikatny dźwięk przy poruszaniu.Jest praktyczna i prostą zabawką dla niemowląt.Ma opływowe kształty,które będą bezpieczne dla niemowlaka.

 • GIRLANDA ,ZAWIESZKA DO...

  Girlanda, zawieszka sensoryczna do wózka lub kosza mojżesza. Jest lekka dzięki czemu łatwo ją zamontowana we wózku,nosidełku czy koszy mojżesza.Zajmie niemowlaka podczas spaceru.Miła dla oka mamy i dziecka. Przymocuj ją wszędzie tam, gdzie twoje maleństwo chce się bawić. W domu i na spacerze. Podczas podróży samochodem lub kiedy leży sobie na ulubionym kocyku lub macie w ogrodzie czy na tarasie.ą to zabawki stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach, aby umilić im czas spędzony podczas długiego spaceru. Prezentowane modele zostały tak skonstruowane i przemyślane, aby były dla maluszka doskonałym sposobem na zabawę oraz urozmaiceniem dziecięcego wózka. To akcesoria, które z pewnością przydadzą się podczas niejednego spaceru.

 • POJEMNIK NA SMOCZEK


  Bardzo przydatnym gadżetem, jest pojemnik - etui na smoczek. Ten niewielkie element z pewnością okaże się niezastąpiony podczas podróży, wszelkich wyjazdów, a nawet spacerów z dzieckiem.Pozwala na wygodne, a przede wszystkim higieniczne przechowywanie smoczka. Dla zachowania sterylnych warunków, możliwe jest jego wyparzanie. Co więcej, jest odpowiedni dla praktycznie wszystkich rodzajów smoczków. Proponujemy różne wersje kolorystyczne, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

 • Wybór Mam

  Nasze produkty sprawdziło i przetestowało tysiące mam. To ich polecenia.W naszym sklepie stawiamy na drewniany asortyment, dając rodzicom okazję do obdarowania ich pociech wartościowymi i ponadczasowymi produktami. Doskonałym prezentem dla młodej mamy po porodzie są również zabawki dla dziecka. Można skoncentrować się na drobnych zabawkach jak np. gryzaki czy grzechotki,których nie brakuje w naszej ofercie.Akcesoria z naszego sklepu są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również modną ozdobą. Staranne wykonanie, atrakcyjna kolorystyka oraz urocze motywy świetnie prezentują się w każdej wyprawce.Znajdziesz u nas sensoryczne zawieszki do wózka,które umilą długi spacer.Lekkie grzechotki,które mogą stać się pierwszą pamiątką z dzieciństwa.Zawieszki do smoczków czyli must have  każdej wyprawki.


 • KLAMRA, KLIPS DO...

  Uniwersalny  w użyciu klips do kocyka, który pasują do dowolnego wózka czy fotelika samochodowego. 
  Dzięki niemu możesz wygodnie osłonić dziecko przed słońcem, albo przypiąć kocyk do wózka nie martwiąc się, że upadnie na ziemię i się pobrudzi. To doskonała propozycja dla mam, które cenią wygodę i komfort.Niezależnie od tego czy spacerujecie po parku z wózkiem, przenosicie dziecko w foteliku samochodowym, czy po prostu odkładacie malucha w wózku, koszu Mojżesza lub łóżeczku, klipsy Mymami przychodzą Wam z pomocą.

  Poręczne klipsy umożliwiają łatwe i szybkie przypięcie kocyka lub pieluszki do wózka lub fotelika samochodowego tak, by ochronić malucha przed słońcem lub wiatrem. Przydadzą się także do łatwego przymocowania kocyka do wózka na spacerze – dzięki temu już nie będziecie musieli martwić się o to, że kocyk się zsunie i zabrudzi lub po prostu zgubi.Wielofunkcyjne klipsy do kocyka Mymami to super praktyczne rozwiązanie, które ułatwi Wam wiele codziennych czynności.Klipsy mogą służyć  do przypinania zabawek do stojaka edukacyjnego lub zamocowania ulubionej maskotki do budki wózka.

 • ŚLINIAK SILIKONOWY

  Niezależnie od tego, czy maluch jest niejadkiem, czy chętnie zjada przygotowane posiłki, podczas karmienia ubrania dziecka mogą się zabrudzić.Popularność zdobywają obecnie produkty wykonane z lekkiego i wygodnego silikonu. Taki śliniak jest niezwykle łatwy w czyszczeniu, ponieważ nadaje się do mycia w zmywarce.

  Kupując śliniak dla dziecka, nie możemy zapomnieć o przydatnym elemencie, czyli kieszonce na okruszki. Wiele z naszych produktów ją posiada, dzięki czemu karmienie maluszka wymaga jeszcze mnie sprzątania.Elastyczny śliniak silikonowy idealnie sprawdza się w podróży.Wyposażony w dużą kieszeń, która zatrzymuje resztki pokarmu. Skutecznie chroni ubranie dziecka przed zabrudzeniem.Wykonany z miękkiego i bezpiecznego silikonu. Łatwy w czyszczeniu.Śliniaki są giętkie i lekkie.Śliniaki to absolutny „must have” każdego dziecka.

 • NOWOŚCI

  Posiadamy w swojej ofercie akcesoria funkcjonalne,praktyczne a zarazem piękne.Znajdziesz tu nowości przyjazne dzieciom i rodzicom.Wszystkie modele projektowane są w Polsce.Uzupełnij wyprawkę dla niemowlaka o nasze wyjątkowe produkty.

  Wyroby Mymami skierowane są do najmłodszych dzieci. Mymami to odpowiedzialny zakup świadomego rodzica.Nasze produkty lubią dzieci i rodzice ceniący prosty design.Wyroby zaprojektowane i wytwarzane są w Polsce.Akcesoria polskiej marki Mymami są stylowym połączeniem tradycji z modnym wzornictwem. Będą praktycznym uzupełnieniem klasycznej wyprawki dla maluszka.

 • PIELUSZKA BAWEŁNIANA

  Wielofunkcyjna pieluszka bawełniana to wszystko co niezbędne- zawsze pod ręką.

  Sprawdzi się jako zabawka, uspokajacz i przytulanka. Łapiąc ją i przekładając z ręki do ręki maluchy  będą ćwiczyć małą motorykę. A gryzaczek z bukowego drewna przyniesie im ulgę w czasie ząbkowania.

  Uchroni smoczek przed upadkiem na podłogę lub zaginięciem.Zyskasz strażnika snu i strażnika smoczka.Maluszki uwielbiają przytulać pieluszki,może posłużyć także jako podręczny śliniaczek.

  Uszyta z bawełny,miękka i przyjemna w dotyku dla delikatnej skóry dziecka.Niezastąpiona w wyprawce dziecka, przydatna w podróży.

  Zapinanie na nap jest bardzo wygodne i pozwala na wymianę smoczka na gryzak i odwrotnie.

 • OUTLET

Jest 282 produktów.

Pokazano 1-12 z 282 pozycji

Aktywne filtry