search

Smoczek Uspokajający BIBS kauczuk Hevea DARK OAK

21,90 zł
Brak podatku

smoczek bibs dark oak

Ilość

100% secure payments
 

Polityka Prywatności

 

Dostawa

 

Zwroty

SMOCZEK BIBS W KOLORZE DARK OAK

W każdej wyprawce dla niemowlaka nie może zabraknąć smoczka. Smoczek to świetny pomocnik w sytuacjach, kiedy potrzebujemy uspokoić i ukoić naszego maluszka. Oferujemy smoczki ulubionych marek np BIBS, w różnych kolorach i różnych kształtów.
Smoczki dla dzieci dostępne w naszym sklepie doskonale spełniają wszystkie wymogi, a ponadto cechują się atrakcyjnym wyglądem.Posłuchaj sama co mówią specjaliści.Uspokajający smoczek Bibs to jeden z najmodniejszych aktualnie smoczków
.
Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS.Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką do ssania z kauczuku naturalnego hevea dla Niemowląt duńskiej firmy BIBS.Smoczek jest wykonany z organicznego kauczuku dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla Najmłodszych.W komentarzu należy poda rozmiar S lub M.

Do smoczka rekomendujemy dokupić zawieszkę.Komplet zawieszka ze smoczkiem to niezbędnik każdej wyprawki dla niemowlaka.Z naszą przywieszką  odnalezienie smoczka nie będzie już problemem.

W wyprawce dla niemowlaka nie może zabraknąć smoczka.To świetny pomocnik.Oferujemy smoczki ulubionych marek np BIBS, w różnych kolorach i kształtach.

Smoczek to nieodłączny atrybut każdego niemowlaka, który przynosi mu ukojenie i zaspokaja potrzebę ssania. Jego wygląd, kształt, jak również kolor może być dowolny.

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

 • Przed pierwszym użyciem należy umyć produkt a następnie zalać wrzątkiem na 5 min. a następnie wyciągnąć i pozostawić do wystudzenia.
 • Przed każdym użyciem należy umyć smoczek w wodzie z mydłem i pozostawić do wyschnięcia.
 • Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce
 • Produkt nie nadaje się do sterylizacji w mikrofalówce
 • Smoczek należy wymieniać co 30 [intensywne użytkowanie] do 60 dni [okazjonalne użytkowanie] ze względów bezpieczeństwa i higieny

DLA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA

 • Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej
 • Nigdy nie pozostawiaj smoczka w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem smoczka a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem.
 • Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan smoczka, przekrzywiając go w każdym możliwym kierunku.
 • Należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału..
 • Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego.


BIBS004
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.